Доставка

Інтернет-магазин SK-DNEPR.dp.ua здійснює роздрібний продаж і доставку будматеріалів в місті Дніпро. Ви можете купити будматеріали на умовах самовивозу, так і замовивши доставку.

Самовивіз

Ви можете самостійно забрати замовлення з нашого складу, попередньо уточнивши його наявність по телефону: +38 (063) 798-27-60.

Наш склад знаходиться за адресою: м. Дніпро, вул. Набережна Заводська, б. 7

Доставка

Вартість доставки в інтернет-магазині SK-DNEPR.dp.ua розраховується індивідуально для кожного замовлення і варіюється від 200 грн за один тариф і залежить від ваги, обсягу і відстані до вказаної адреси.

Доставка выполняется по вказаній адресі до парадного (ворота двору).

Вивантаження товару з автомобіля доставки проводиться силами Покупця. Послуг підйому на поверх не передбачено. Просимо Вас завчасно організувати можливість оперативної розвантаження нашого транспорту.

Орієнтовно за годину до прибуття водій попередньо зв’яжеться по зазначеним у замовленні номерів телефонів з Покупцем, для підтвердження адреси доставки. Відсутність телефонного зв’язку з покупцем в день доставки служить підставою для скасування доставки, що не тягне ніякої подальшої відповідальності перед Покупцем.